OBTEGO – O nás

OBTEGO AG se může ohlédnout za úspěšnou historií společnosti, která započala v roce 2007. Díky vysoké kvalitě a inovační síle našich produktů jsme se v poměrně krátké době významně prosadily na trhu evropském a světovém trhu. Podstata klíčového poslání firmy je vývoj a výroba produktů pro unikátní ochranu minerálních a betonových povrchů, což plně koresponduje s názvem firmy a obchodní značkou OBTEGO® = z latinského spojení „ob- +‎ tegō“ = cover / protect > chránit.

OBTEGO AG je německá firma s vlastním vývojovým zázemím unikátních receptur ochranných systémů a výrobce vysoce kvalitní chemické povrchové ochrany pro minerální podklady, zejména cementové povrchy (beton, potěr, teraco, stěrkové hmoty atd.). Hlavní koncepce firmy OBTEGO AG spočívá ve vývoji a výrobě povrchové ochrany pro cementové podlahy. Těžištěm této koncepce je přesné přizpůsobení povrchové ochrany příslušnému povrchu.

OBTEGO AG hned od začátku testuje nové povrchy, aby vybrala nebo vyvinula správný systém OBTEGO. Kromě prvních vzorových panelů konečně vznikají praktické velké plochy, které později končí zkouškou v terénu, kterou podporuje i aplikační technologie OBTEGO.

OBTEGO AG vyniká svoji komplexní škálou unikátních produktů značky OBTEGO®, které  čistí, chrání, zušlechťují a pečují o cementové podlahy. Pokud tedy hledáte řešení, například jak ochránit vaši podlahovou krytinu před obecným znečištěním a skvrnami nebo dodat vašemu povrchu vysoce kvalitní a trvalý lesk, jste u OBTEGO AG na správném místě.

Výrobky firmy OBTEGO AG dokáží překvapit vynikajícím výkonem produktů tržního a technologického lídra.

OBTEGO AG
Landshuter Strasse 36
84051 Altheim
Tel.: +49 (0) 8703 / 93844-0
E-mail: info@obtego.com

V případě Vašeho zájmu můžete navštívit naší fotogalerii a prohlédnout si ukázky našich realizací či přímo sekci ceník, kde naleznete přehled našich úkonů a jejich cenových hladin.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na spolupráci.

Vedení firmy Floor Special Services®

Úvod » OBTEGO – O nás