Údržba betonových podlah

Údržba betonu, údržba betonových podlah, čištění betonu, čištění betonových podlah, údržba leštěného betonu, údržba průmyslových podlah, údržba betonové dlažby, údržba betonových schodů a další rozsah služeb v oblasti kvalitní péče o kamenné povrchy zajišťujeme systémem ISIS Professional™. Mytí betonových podlah, strojové mytí betonových podlah, čištění betonových podlah, údržba betonových podlah, impregnace betonových podlah, obnova lesku betonových podlah je naše firma připravena zajistit naše odborné služby dle našich interních firemních standardů, směrnic a norem ISIS SYSTEM®, IICRC™, NWFA™ v rámci naší firmy Floor Special Services®.

Údržba betonových podlah

Údržba betonu, údržba betonových podlah, čištění betonu, čištění betonových podlah, údržba leštěného betonu je prováděna patentním certifikovaným systémem ISIS Professional™ a technologických metod HTC, FINALIT, EUKULA, DEZISAN v kombinaci s profi horkovodními, parními a čistícími  systémy Mosmatic Hot Box a Wirbel, Steam PRO jako antibakteriální čištění a mytí povrchů, horkovodní čištění povrchů, parní čištění povrchů, čištění povrchů horkou vodou, chemické antibakteriální čištění povrchů na základě odborných a profesně způsobilých školení institutu IICRC™ a asociace NWFA™ a patentního systému ISIS™.

Floor Special Services® je odborně způsobilou a renomovanou prováděcí podlahářskou firmou s kvalitním zázemím zakládajícím se na odborném vzdělání, teoretických vědomostech a bohaté a dlouholeté praxi prováděných služeb a realizací a spoluprací s významnými institucemi  v rámci ČR, Británie a Německa.

Údržba betonových podlahTato interní technologická  norma naší firmy   přináší maximální spokojenost  Vás – našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích podlahářských standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany  povrchů a svěřeného majetku.

Údržba betonových podlah

Údržba betonových podlah

Údržba betonu, údržba betonových podlah, čištění betonu, čištění betonových podlah, údržba leštěného betonu, údržba průmyslových podlah a inspekce  povrchů je zajišťována prostřednictvím našich techniků a vedoucích pracovníků a probíhá dle norem IICRC, které se řídí vydáním certifikace ANSI schváleného standardu – BSR-IICRC S220 o tvrdém povrchu  povrchů a její inspekce. Prudký rozvoj vědy a technologií je v posledních desetiletích provázen i rychlým rozvojem stavebnictví a vývojem a zpracováním a keramických a fasádních materiálů a v neposlední řadě ochraně povrchů. V široké nabídce však není lehké se vždy snadno zorientovat, zvláště když některé technologie a postupy se od sebe liší jen minimálně.

Údržba betonu, údržba betonových podlah, čištění betonu, čištění betonových podlah, údržba leštěného betonu, údržba průmyslových podlah má své zákonitosti a prostřednictvím inspekce  povrchů materiálů a stavu povrchů je zjištěno, že každý povrch má své jedinečné vlastnosti a každá kontrola je pečlivě hodnocena z hlediska řádného uplatňování této normy. V některých případech je možná i odchylka od definované normy a v takových to případech je  třeba užít zdravý rozum a profesionální úsudek, který musí být vykonáván ve všech případech.

Údržba podlah a přírodních podlah a metodické postupy

Údržba betonu, údržba betonových podlah, čištění betonu, čištění betonových podlah, údržba leštěného betonu, údržba průmyslových podlah v rámci námi poskytovaných profesionálních služeb v oblasti kvalitní údržby  povrchů hodnotí dále opravdu velmi důležitý parametr povrchů a to PH povrchu. PH (angl. potential of hydrogen, lat. pondus hydrogenia, tj. „potenciál vodíku“), též vodíkový exponent je číslo, kterým v chemii vyjadřujeme, zda vodný roztok reaguje kysele či naopak zásaditě (alkalicky) jakou hodnotu má povrch, který přijde do styku přípravkem. Jedná se o logaritmickou stupnici s rozsahem hodnot od 0 do 14 (pro většinu vodných roztoků, roztoky silných kyselin a zásad či jiné než vodné roztoky mohou nabývat jiných hodnot); přitom neutrální voda má pH při standardních podmínkách rovno 7. U kyselin je pH menší než sedm – čím menší číslo, tím „silnější“ kyselina; naopak zásady mají pH > 7, čím větší číslo, tím „silnější“ zásada.

Údržba betonových podlah

Údržba betonových podlahÚdržba povrchů,  podlah a podlahové či keramické přírodních podlah   a hodnota PH (tj. „potenciál vodíku“), též vodíkový exponent je číslo, kterým v chemii vyjadřujeme, zda vodný roztok reaguje kysele či naopak zásaditě (alkalicky).

Jedná se o logaritmickou stupnici s rozsahem hodnot od 0 do 14 (pro většinu vodných roztoků, roztoky silných kyselin a zásad či jiné než vodné roztoky mohou nabývat jiných hodnot); přitom neutrální voda má pH při standardních podmínkách rovno 7.

U kyselin je pH menší než sedm – čím menší číslo, tím „silnější“ kyselina; naopak zásady mají pH > 7, čím větší číslo, tím „silnější“ zásada. Naše firma používá profi PH metry – digitální přístroje užívané pro odběry vzorků, které díky speciální laserové čočce zaměří PH povrchu před čištění a po čistění.

Údržba povrchů  a přírodních podlah a jejich úklid

Údržba podlah ekologicky šetrným systémem HTC Floor system prostřednictvím speciálních úklidových a čistících kotoučů Twister™ nechají vyniknout kráse a zlepší užitné vlastnosti vaší podlahy. Přitom sáhnete po finančně efektivním a v zásadě revolučním způsobu čištění podlah. Získáte vysoký lesk a extrémní čistotu své stávající podlahy, kterou navíc nebude nutné pravidelně udržovat jiným způsobem. Doba čištění přitom bude kratší, než je běžné a nebudou použité žádné chemikálie. Stačí jen přidat vodu nebo využít možnost suché renovace či leštění. Diamantové kotouče mají navíc dlouhou životnost, proto neprohloupíte ani v případě jejich pořízení.

Údržba betonových podlah

Údržba podlah a úklid podlah systémem Twister™, kde tento systém čištění využívá stejnojmenné kotouče vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantu. Ty podlahu vyčistí a vyleští mechanicky, za absence jakýchkoli chemických prostředků. Kotouče Twister™ použijeme na většinu běžných podlah, třeba terazzo, beton, přírodní kámen, vinyl i epoxid. Místo matného a opotřebeného povrchu získáme čistou, zářivě lesklou podlahu. Přednosti tohoto způsobu čištění ocení majitelé nemovitostí i poskytovatelé čistících služeb.

Pokud pro údržbu Vaší podlahy použijete na  čištění kotouče Twister™, odpadne Vám budoucí pravidelná údržba podlahy pomocí vosků a leštidel. Kotouče totiž podlahu nejen mechanicky vyčistí, ale vytvoří i zářivě lesklý povrch. Naše firma vám přitom může nabídnout snadnější a rychlejší práci a vy tak ušetříte. Kotouče navíc lze nainstalovat na všechny typy čistících strojů a nabízené jsou v různých velikostech. Nemění se ani čistící postup, jen s jedinou výjimkou. Přidáváte pouze čistou vodu, žádné další chemikálie.

Údržba betonových podlah

Údržba podlah a třífázový proces čištění podlahy a provádí se při běžném čištění. Pro každodenní údržbu stačí používat bílé kotouče Twister™ White, dokud podlaha nebude čistá a jednolitá. Poté až použijeme žluté kotouče (Yellow), které zvýší lesk podlahy. Objevíte tak její původní zářivost. A nakonec pokračujete zelenými kotouči, kdy dosáhnete nesrovnatelně lesklejší a čistší podlahy než jakoukoli jinou metodou. Jednotlivé kroky přitom provádíme 2 až 3 krát.

Kvalitní údržba a dlouhodobé udržení dobrého stavu betonové podlahy znamená vždy investici, za kterou požadujeme atraktivní vzhled a trvanlivost po celou dobu používání podlahové podlahy. Trh dnes nabízí opravdu velký výběr, ale někdy chybí po ruce dobrý rádce, který by nám včas doporučil vhodnou  metodiku údržby Vaší podlahy a tak nás v případě potřeby či Vašich dotazů neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni Vám sdělit potřebné a praktické informace, které mají dopomoci ke kvalitní údržbě Vašich podlah a její dlouhodobé životnosti a zachování dobrého vzhledu.